ZNASZ TEN MOMENT…

…kiedy odczuwasz niepokój, strach i czujesz, że zżera Cię stres, a w Tobie nie ma zupełnie SPOKOJU bo:

 • na głowie  masz wszystkiego za dużo,
 • robisz wszystko „jak trzeba”, a Twój biznes nie przynosi zysku,
 • masz już dość pracy z ludźmi,
 • „chciałbyś to wszystko pie…. i wyjechać w Bieszczady”  (jak w tym znanym dowcipie),
 • Twoja firma rozwija się bardzo dynamicznie, a Ty stoisz w obliczu podjęcia decyzji, których skutków nie jesteś w stanie przewidzieć,
 • wahasz się, bo doszedłeś do jakiegoś życiowego „skrzyżowania” i nie wiesz, w którą stronę iść…

… TO TA KSIĄŻKA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

NIE MUSISZ CZEKAĆ NA SWÓJ SUKCES

MOŻESZ GO OSIĄGAĆ, STAJĄC SIĘ SKUTECZNY

NIE MUSISZ CZEKAĆ, ABY STAĆ SIĘ BOGATY

MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SWÓJĄ WOLNOŚĆ OSOBISTĄ I FINANSOWĄ ZNAJĄC ZASADY BOGACTWA

DLACZEGO NAPISAŁEM TĘ KSIĄŻKĘ

Bez względu na to, jaki biznes prowadzisz, to właśnie DECYZJA I DZIAŁANIE zdecyduje o Twoim sukcesie lub porażce.

Doświadczanie radości i bólu w biznesie było głównym powodem powstania tej  książki, a dokładnie chęcią podzielenia się opartą na doświadczeniu wiedzą o tym:

 • co warto i należy robić, a czego unikać, by być SKUTECZNYM,
 • jakie konsekwencje przynoszą określone działania, postawy, decyzje i przede wszystkim, jak sobie z nimi radzić, gdy w biznesie przychodzą trudniejsze momenty zarówno te w obszarze mentalnym, jak i finansowym.

Robert Suszko

DORADCA ZARZĄDÓW, TRENER BIZNESU, PRZEDSIĘBIORCA.

Wspiera firmy z sektora MŚP w zakresie budowania strategii zarządczych oraz zarządzania finansami. Pracuje z firmami osiągającymi wyniki finansowe od 1 000 000 do 150 000 000.

Właściciel biznesów pasywnych.

4C2AAD63-B1F5-4FC4-9B01-16E1C453A501

Finanse Absolutnie Osobiste pomogą Ci znaleźć Twoją odpowiedź, jak osiągnąć SUKCES FINANSOWY.

Wspieramy Fundację Siepomaga, której celem jest zbieranie środków na powrót do zdrowia małych dzieci. 
10% z każdej zakupionej książki trafia na konto Fundacji http://www.siepomaga.pl.

72211638_275526810004683_3435365433207685120_n

Jakub Partyka

Przyszedł, popytał, popatrzył, porysował, pogadał, procesy naprawił i wyszedł (na chwile…).
Spokojny, opanowany, wyedukowany i przepełniony wiedzą Ekspert. Posiada wiedzę praktyczną popartą wieloletnich doświadczeniem w budowaniu i prowadzeniu firm. Doskonały analityk i słuchacz. Jego porady, raporty i analizy zawsze wnikliwie wyczerpują temat. Robert Idealni wprost nawiązuje kontakt z całym zespołem. To chyba dzięki ogromnego poczuciu humoru, którego używa często. Człowiek o szerokich horyzontach i otwartej głowie.

74981151_269165414031899_4770240439875796992_n

Kamila Stolarczyk

Redaktor Naczelna Info MAGAZYN LUBELSKI.pl

Robert Suszko to przede wszystkim profesjonalista. Starannie przykłada się do każdego, wyznaczonego sobie zadania. Był prelegentem na dwóch organizowanych przeze mnie szkoleniach i porwał publiczność swoją energię i merytorycznym wystąpieniem. Oprócz umiejętności występowania na scenie, Robert jest też świetnym przedsiębiorcą z ogromną wiedzą biznesową. Pomimo, że starannie dba o swoje biznesy, prywatnie jest wyluzowanym człowiekiem z poczuciem humoru.

piotr_kusmierzak

Piotr Kuśmierzak

dziennikarz Polsat News

Polecam wszystkim tego gentelmena. Moje dotychczasowe zdanie na temat pracy trenerów było dość ironicznie, ale wszystko się zmieniło po wystąpieniach Roberta. Utrzymywanie uwagi uczestników konferencji, wystąpienia czy prezentacji to duże wyzwanie dla każdej osoby, która występuje publicznie. Z tym facetem nie da się nudzić. Nie tylko jest praktykiem, który osiągnął sukces w biznesie dzięki swojej pracy i determinacji, ale też potrafi o tym ciekawie i z pasją opowiadać. Wulkan energii, zwierzę sceniczne, facet o wyjątkowym ADHD, nakręcony na dzielenie się swoją wiedzą i łamanie stereotypów o trudnościach związanych z osiągnięciem sukcesu w biznesie. Robert wie o czym mówi, jest zawsze świetnie przygotowany, dzielenie się swoją wiedzą, motywowanie innych i zarażanie pozytywnym nastawieniem to jego żywioł. Gorąco polecam !

PRZEKONANIA

Ustaw swój termostat finansowy na budowanie bogactwa

NAWYKI

Wyrzuć wszystko co blokuje Twój sukces, i wprowadź właściwe nawyki do swojego życia. 

KOMPETENCJE

Zacznij używać właściwych narzędzi i pytań, do zarządzania finansami. 

STRATEGIA

Wiesz jak? Teraz to wszystko zaplanuj i zacznij działać. 

WYNIKI

Utrzymuj działania w odpowiednim tempie i kolejności i ciesz się swoimi wynikami. 

WSZYSTKO CZEGO BOISZ SIĘ DOWIEDZIEĆ...

O SOBIE

Zmierz się ze swoimi strachami. Z tym, o czym na co dzień nie chcesz słyszeć. Z tym, czego unikasz, aby czuć się pozornie „lepiej”. Gwarantuję Ci jednak, że jeżeli podejmiesz decyzję o zmianie,  schowasz do kieszeni swoje ego, swoją dumę, zamkniesz na chwilę gdzieś na zapleczu swoje poczucie nieomylności, a uruchomisz pokorę i staniesz odważnie do zadania sobie właściwych pytań – przyjdą do Ciebie właściwe odpowiedzi, z nimi szanse na WYJĄTKOWE WYNIKI.

O BIZNESIE

Powodem wielu porażek w biznesie jest brak zrozumienia, co stanowi jego istotę, zbyt dużo optymizmu i chęci uzyskania szybkiego zysku, a przede wszystkim brak przygotowania się na trudy tej podróży. W tym wszystkim jest jednak dobra wiadomość. Można się do tego wszystkiego przygotować i rozpocząć prowadzenie biznesu, tak jakbyśmy wyruszyli na poszukiwanie i doświadczanie przygody.
Spójrz w oczy potworowi nazywanemu biznesem i po prostu go oswój. 

O PIENIĄDZACH

Bardzo często ludzie biznesu większość swoich finansów mają w głowie, stąd często nie do końca zdają sobie sprawę „na czym stoją” finansowo, nie zawsze wiedzą, które produkty zarabiają, a które są tymi ciągnącymi biznes na dno.

Przerwij TABU, zacznij rozmawiać o zarządzaniu pieniędzmi bez niepotrzebnego milczenia o wielkościach oczekiwanych kwot, odwagi do sprzedawania, podawania właściwych cen czy w końcu wyceniania samego siebie na poziomie, który będzie zaspokajał Twoje potrzeby i pomagał Ci realizować marzenia.

 • CIERPLIWOŚĆ
 • WYNIKI
MARKETING 60%
PRODUKCJA/SPRZEDAŻ 25%
DZIAŁANIA OPERACYJNE 15%

WŁAŚCIWE DZIAŁANIA

WYNIKI

null

Jak doradca skupia swoją uwagę na skuteczności finansowej oraz zarządczej w przedsiębiorstwie. Nie uznaje dróg na skróty. Świadomy, że prawdziwy sukces zawsze wykuty jest w ogniu wyborów i rezygnacji.

Twórca i pomysłodawca narzędzia coachingowego dla przedsiębiorców – Business Point System.
Jest przedsiębiorcą /w tym biznesy pasywne/ oraz twórcą wielu koncpecji i narzędzi biznesowych, które wdraża w prowadzonych przez siebie firmach oraz podczas treningów biznesowych. Pełni funkcje właścicielskie, członka Zarządów oraz Prezesa. Obecnie CEO Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych.

Absolwent Master of Business Administration, Executive (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School o Management) oraz uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu.

Umiejętności trenerskie oraz wiedzę zdobywał jako praktyk biznesu i sceny, wykładowca prywatnych uczelni, oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzyna- rodowych szkoleń trenerów Train the Trainer Blaira Singera. Robert Suszko jest również autorem ponad 100 artykułów o tematyce biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego i finansowego.

Robert Suszko

Doradca zarządów i trener biznesu, mentor koncentrujący się na aspektach finansowych, obszarach kierowania zespołami, oraz optymalizacjach zarządczych. Mówca motywacyjny w zakresie rozwoju osobistego oraz finansowego.

FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE

Książka /wersja drukowana/

57

PLN

KSIĄŻKA „FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE”


Ponad 150 stron wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci zmienić Twoje finanse na lepsze.

ZRÓB PREZENT KOMUŚ BLISKIEMU

PAKIET #ROZWÓJ

Książka + Business Point System

97

PLN

KSIĄŻKA „FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE”


BUSINESS POINT SYSTEM

Zestaw kart do codziennego mentoringu w Twoim biznesie.


BPS każdego dnia będzie motywował Cię do przyglądania się na rozwój Twojego biznesu w zupełnie inny sposób niż robi to każdy przedsiębiorca. Zdopinguje Cię do zobaczenia, tego co na co dzień jest niewidoczne, a często kluczowe, aby Twoje wyniki rosły.

PAKIET #WINIKI

Książka + Business Point System + konsultacje finansowe online

507

PLN

KSIĄŻKA „FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE”


BUSINESS POINT SYSTEM 

Zestaw kart do codziennego mentoringu w Twoim biznesie.


KONSULTACJE FINANSOWE ONLINE

W końcu będziesz wiedział, jak zaplanować finansową strategię rozwoju Twojej Firmy.


2 godziny konsultacyjne związane z wdrożeniem Systemu Monitoringu Twoich Finansów.

TA KSIĄŻKA MOŻE ZMIENIĆ TWOJE WYNIKI FINANSOWE

SPIS TREŚCI KSIĄŻKI


iPad

ZOBACZ CO MÓWIĄ INNI O KSIĄŻCE FINANSE ABSOLUTNIE OSOBISTE

 • Joanna Gdaniec - przedsiębiorca, twórczyni IMPROsprzedaży, międzynarodowy trener i mówca

  Odważna książka, skutecznego przedsiębiorcy, który z niezwykłą precyzją przygląda się i rozkłada na czynniki pierwsze schematy, które rządzą nami w świecie finansów tych osobistych jak i biznesowych. Po lekturze tej książki będziesz dokładnie wiedzieć jak budować i wdrażać swoje właściwe nawyki, by stać się skutecznym w osiąganiu bogactwa i zarządzaniu finansami. Dla mnie ta książka to po prostu nawigacja w drodze do Twojej wolności finansowej!

 • To miejsce czeka na Twoją opinię czytelniku.

  ...

 • To miejsce czeka na Twoją opinię czytelniku.

  ...