O mnie

Doradca zarządów, przedsiębiorca, trener biznesu, mentor koncentrujący się na aspektach finansowych, obszarach kierowania zespołami oraz optymalizacjach zarządczych. Mówca motywacyjny w zakresie rozwoju osobistego i finansowego.

Autor książki z zakresu psychologii finansów – Finanse Absolutnie Osobiste czyli wszystko czego boisz się dowiedzieć o sobie, biznesie i pieniądzach.

Jak doradca skupia swoją uwagę na skuteczności finansowej oraz zarządczej w przedsiębiorstwie/firmie. Nie uznaje dróg na skróty. Świadomy, że prawdziwy sukces zawsze wykuty jest w ogniu wyborów i rezygnacji. Twórca i pomysłodawca narzędzia biznesowego dla przedsiębiorców Business Point System.

Jest przedsiębiorcą /w tym biznesy pasywne/ oraz twórca wielu koncepcji i narzędzi biznesowych, które wdraża w prowadzonych przez siebie firmach oraz w przedsiębiorstwach swoich Klientów. Pełni funkcje właścicielskie, członka Zarządów oraz Prezesa. Obecnie CEO Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych.

Absolwent Master of Business Administration (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School of Management) oraz student wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu. Umiejętności trenerskie oraz wiedzę biznesową zdobywał jako praktyk biznesu i sceny oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzynarodowych szkoleń trenerów Train the Trainer Blaira Singera. Robert Suszko jest również autorem ponad 150 artykułów o tematyce biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego oraz finansowego.

W biznesie kieruję się kanonem Wartości/nawyków, które dotykają trzech obszarów:

Prostoty

Koncentracji

Osiągania wyników

Porozmawiajmy o Twojej Firmie